Dekoracje ślubne – ślubne trendy 2020

Rok 2019 już za chwilę za nami, rok 2020 przyniesie nam dużo ślubnych nowości, jakich? Już Wam opisujemy!

ślubne trendy 2020 - ślub w kolorze niebieskim

Kolor roku 2020 – niebieski

Kolorem roku 2020 wg instytutu Pantone będzie klasyczny niebieski. Co w ogóle symbolizuje kolor niebieski? uduchowienie, pokój, higiena, spokój, woda, świeżość, czystość i chłód, lecz również dynamizm, kreatywność i inspiracja. Jest to również kolor przyjaźni. Jak to się przekłada na kolory ślubne? W ślubnych trendach od dawna wiedzie prym kolor chabrowy, pochodna niebieskiego. Jest to ciemniejsza odmiana tego koloru, posiada w sobie niezwykłą powagę oraz szyk. Idealnie komponuje się z kolorem metalicznego złota. Zazwyczaj występuje w formie dodatku, nie jako kolor przewodni. Kwiaty które przychodzą nam jako pierwsze na myśl to niezapominajki. Owy kolor występuje również w szarfach na krzesło, bieżnikach z organzy i wstążkach. Sam kolor niebieski w swojej czystej, klasycznej postaci jest raczej rzadko używany podczas ślubnego strojenia. Podobnie jest z kolorem błękitnym. Chabrowy będzie najbardziej odpowiedni spośród Czy ten kolor przypadł Wam do gustu? Dajcie znać w komentarzach ☺

ślub w stylu boho

2. Ślub w stylu boho – klasyka

Ślubne tendy 2020 to również Boho do niedawna było jeszcze mało znaczącym ślubnym trendem który raczkował, aż w końcu udało mu się wejść na salony. Aktualnie ten styl zaliczylibyśmy do klasyki gatunku, nie mniej jednak cały czas widać jego rozwoju. Boho bardzo często udziela się młodym parom. Dlaczego tak jest, jaka jest jego unikatowość? Boho kojarzy się nam z czymś sielskim, wykraczającym poza ramy naszego codziennego życia. Może dlatego tak często się na niego decydujemy. No bo kto z nas nie marzy o chwili odpoczynku na łonie natury? Boho w 2020 na pewno nie jest faux pas, wręcz przeciwnie, jest to po prostu swego rodzaju gatunek, charakter ślubny który może odzwierciedlać nas samych. Najważniejsze w boho jest:
*sala poza miastem, najlepiej agroturystyka z wiejskim klimatem;
*ceremonia ślubna na łonie natury;
*kolorystyka naturalna, drewno zmieszane z bielą;

Z dodatkowych atrakcji polecamy:
prosecco piaggio ape – bus z prosecco idealna sprawa dla wszystkich spragnionych prosecco ☺
można go ładnie udekorować np. retro lampkami,
wiejski stół – co oprócz mięska i bimbru? Polecamy lemoniadę własnej roboty, super sprawdzi się jako orzeźwiający napój gdyby dzień okazał się upalny,
kwiatowe dodatki – boho oznacza dużo kwiatów, pisząc dużo mamy na myśli dosłownie wszędzie. Polecamy przede wszystkim eukaliptus, jest niedrogi, a wysuszony wygląda jeszcze piękniej.

ślub glamour

3. Ślub w stylu glamour

złoto czy srebro? Na pewno nie możemy połączyć obu tych kolorów, musimy zdecydować się na tylko i wyłącznie na jeden z nich, ale oba są glamour. Dobrą alternatywą dla złota jest kolor Rose Gold inaczej metaliczne różowe-złoto. Do wymienionych kolorów oczywiście pasuje biel. Kolor biały niezmiennie rządzi, nie tylko na ślubnym kobiercu 😉
Kwestia kolorów zależy tylko i wyłącznie od naszego gustu, mimo to kolory glamour powinny się błyszczeć i świecić! Unikajmy matu oraz odcieni pastelowych. Nie będą one pasować ani do klasycznej bieli która ma za zadanie przełamać ww kolory. Co ciekawe dużo rzeczy jesteśmy w stanie wykonać sami za pomocą artykułów florystycznych.
Drewniane elementy można np. pomalować farbą i obsypać brokatem. Ot to taki prosty pomysł, a jakże nam ułatwi pracy oraz wydatków.

4. Co oprócz ślubnych styli?

Oczywiście atrakcje, z tych nowych opisaliśmy już wcześniej prosecco piaggio ape. Jeżeli jesteście fanami musującego winka ta opcja idealnie sprawdzi się podczas Waszego przyjęcia weslnego.Fotolustro – alternatywa dla fotobudki. Jeżeli „przejadła się Wam” popularna fotobudka, może warto skorzystać z fotolustra. Na czym to polega? Fotolustro działa w dokładnie taki sam sposób co fotobudka z tym, że w tym konkretnym przypadku nie widać aparatu oraz tego jak zostaniemy ujęci, wszystko odbija się w tafli lustra.  Do fotolustra przeważnie dodany jest czerwony dywan oraz słupki w kolorze złotym, lub srebrnym. Więcej informacji można znaleźć w sieci.

Drink bar automat – Bardzo częstym zjawiskiem które możemy zaobserwować na weselu są barmani, tacy z prawdziwego zdarzenia. Dużo tańszą alternatywą jest automatyczny drink bar. Niestety nie testowaliśmy nigdy takiego rozwiązania, więc nie możemy wyrazić opinii na jego temat. Nie mniej jednak jest to na pewno ciekawa alternatywa, a przy tym budżetowa.

Personalizowane dodatki

Rok 2020 bez wątpienia będzie jeszcze ciekawszym rokiem niż ubiegły biorąc pod uwagę możliwość elementów personalizowanych. Co konkretnie mamy na myśli?
Zaproszenia, winietki, toppery na tort, numerki na stół, podziękowania dla rodziców itd.
Warto się rozejrzeć które z tych dekoracji wpasują się do naszego przyjęcia.

I to tyle. Po krótce przedstawiliśmy Wam najważniejsze fakty związane ze ślubnymi trendami w roku 2020.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.